-
Poslednjih 5 pesama
- Sergej Ćetković - Znaj da moja si
- Oliver Mandić - Samo nebo zna
- Frajle - Ich Liebe Dich
- Merlin - Kad zamirišu jorgovani
- Magazin - Opijum
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Domaća supa od junetine i piletine!
Sigurni smo da svi volite pileću i juneću domaću supu, ali da li ste probali da kombinujete ove dve vrsta mesa?
Rižoto sa pečurkama
Odličan i lagan obrok koji uvek prija. Idealna jer opcija za zdraviji ručak ili večeru, a ako baš vodite računa o zdravlju i težini samo izbacite sir...
-
Zdravlje
Šta naša stopala mogu da nam "kažu" o našem zdravlju?
Bol i otok u stopalima obično nisu razlog za ozbiljnu zabrinutost, posebno ako su prolazni i rezultat naporne fizičke aktivnosti, ali postoje ipak postoje stvari na koje treba da obratite pažnju.
Kako najlakše da prepoznamo manjak magnezijuma u organizmu?
Manjak magnezijuma može da ima veliki uticaj na naše zdravlje.
-
-
Putovanja
Najlepša mesta u Južnoj Americi prema izboru Time Out-a
Izgubljeni grad Inka u Peruu, prostrane slane ravnice i impozantan glečer predstavljaju ovaj kontinent na našem nedavno ažuriranom spisku.
Najskuplje zemlje za putovanje u 2025. godini!
Novo istraživanje rangiralo je prosečne dnevne budžete u 131 zemlji sveta, a ove destinacije su se našle na samom vrhu liste.
-
Preporučujemo
Kada bi trebalo da bacite kuhinjski sunđer?
Nakon što kuhinjskim sunđerom operete lonce, šerpe i druge sudove koje svakodnevno koristite, verovatno samo odložite sunđer i više ne razmišljate o tome. Međutim, da li ste se ikada pitali kada je zaista krajnje vreme da ih bacite?
Da li znate zašto bi trebalo da ubacite nekoliko kockica leda u sušilicu?
Mnogima je poznata situacija kada oprana garderoba danima stoji zgužvana u nekom ćošku, čekajući peglanje. Ako ste i vi među onima koji ne vole da peglaju, ovaj jednostavan trik sa ledom mogao bi da vam olakša posao. Sve što vam je potrebno su sušilica, nekoliko kockica leda i izgužvani komad odeće.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.37 117.19 118.01 CHF 121.99 122.85 123.71 USD 107.86 108.62 109.38
-
Zeleni Utorak & Art Fest u Ada Mall-u
Tradicionalno dešavanje pod nazivom Zeleni Utorak obogaćeno Art Festom održaće se u utorak 31. 5. u Ada Mall shopping centru.
26-05-2022 | 14:30 | Autor/Izvor: Naxi media-Only Human PR-Ada Mall
Foto: Only Humar PR-Ada Mall
Ovomesečno izdanje je katalizator za ponovnu izgradnju veze između naše dece i sveta ekologije i prirode. U Ada Mallu se trudimo da povežemo ključne inicijative koje promovišu dečiju igru kako bismo poboljšali dobrobit i razvoj dece, promovisali kreativnu igru i motivisali na novi način njihovu vezu sa prirodom.
Radimo na tome da osnažimo, povežemo i razvijamo „zelenu“ svest koja vraća decu u svet mašte i iz nje stvara novu stvarnost.
Od 15 do 17h u okviru ART FESTIVALa organizujemo specijalno takmičenje u kojem učestvuju osnovne škole Čukarice, Rakovice i Obrenovca. Kako umetnost, druženje i kreativnost oplemenjuju našu zajednicu, učenici starijih razreda će kroz umetnički izraz pokazati kako zamišljaju budućnost na temu „GRAD IZ MAŠTE“.ilj je da crteži učesnika prenesu optimistične poruke, prevazilazeći razlike u etničkoj pripadnosti, kulturi, jezku, pa čak i generacijama. Za učesnike programa Ada Mall je pripremio odgovarajuće poklone, a cela manifestacija pored glavnog momenta druženja ima faktor podrške obrazovnom sistemu gde radovi tri škole, koji budu od strane žirija izabrani kao najlepši, dobijaju donaciju za kupovinu neophodne opreme, od Ada mall-a. Najtraktivniji radovi biće nagrađeni donacijama koje će ADA MALL uplatiti školama učesnicama.
U okviru revijalnog programa učenici muzičke škole „Vatroslav Lisinski“ održaće prigodan program.
Posebno skrećemo pažnju na redovan začin svakog ZELENOG UTORKA a to su specijalni popusti do 50% na kupovinu modela iz prolećnih i letnjih kolekcija.
-
Pročitajte i...
TRI O: Jedno mesto za sve pametne kupovine
Otvorena je još jedna TRI O prodavnica u Beogradu na adresi Bulevar kralja Aleksandra 515.
Još jedan Jumbo u Beogradu!
Od 7. aprila Beograd će biti bogatiji za još jednu Jumbo prodavnicu koja će svoj raznovrstan asortiman ponuditi potrošačima u okviru svoje radnje u prizemlju tržnog centra Zira (Ruzveltova 33).
Peć na drva: Delotvorno i pouzdano rešenje
Da bi nam dom bio udoban i topao, te da bismo se kod kuće osećali ušuškano i sigurno, važno je da odaberemo adekvatan sistem grejanja. Peć na drva je i pored brojnih drugih sistema ostala sinonim za efikasno grejno telo.
Humanitarni TikTok Meet up u ADA MALL-u
Oni su zvezde nove generacije koje prate armije klinaca. Govore jezikom videa, pokreta, muzike i skečeva na TikToku i to auditorijumu koji broji stotine hiljada tinejdžera. Ada Mall shopping center u subotu 8. oktobra od 18 časova organizuje Humanitarni Meet Up.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: