-
Poslednjih 5 pesama
- Željko Joksimović - Balada
- Bebi Dol - Hajde da
- Bajaga - Ruski voz
- Sergej Ćetković - Korov
- Djordje Balašević - Nedostaje mi naša ljubav
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Salata sa kruškom, rukolom i sirom
Ova salata je odlična kao lagani obrok, prilog uz meso, ili kao predjelo.
Posni pire od pasulja
Pire od pasulja savršen je dodatak i jelima od mesa, ali i povrća. Takođe se odlično uklapa uz ribu i idealna je opcija za dane posta...
-
Zdravlje
Moć prirode: Ovo voće je sjajan saveznik zdravog srca!
Unošenje više voća i povrća može pomoći u snižavanju krvnog pritiska, ali jedno voće se posebno izdvaja po svojim hranljivim svojstvima.
Refluks kiseline: Evo šta bi trebalo da izbegavamo, ali i šta može da nam pomogne
Refluks kiseline ili žgaravica (gorušica) tehnički je poznat kao gastroezofagealni refluks. Ovaj problem nastaje kada je ventil ili sfinkter koji povezuje želudac sa jednjakom oslabljen. U tom slučaju, želudačna kiselina, koja bi trebalo da ostane u želucu, vraća se u jednjak. Kako je kiselina iritantna, sluzokoža jednjaka postaje upaljena, uzrokujući neprijatnost.
-
-
Putovanja
Upoznajte čari Samosa: Savršena destinacija za proleće i leto u Grčkoj
Stigli su topli dani, a s njima i sve češće misli o putovanjima, begu iz svakodnevice i trenucima koje možemo provesti na suncu, negde uz more. Kako temperature rastu, raste i želja da otkrijemo nova mesta – ona koja još nisu preplavljena turistima, ali nude sve ono što tražimo od savršenog odmora. Jedna od takvih destinacija krije se u samom srcu Egejskog mora – ostrvo Samos. Iako ne spada u najpoznatije grčke hitove poput Santorinija ili Mikonosa, Samos važi za pravi skriveni dragulj.
Gradovi koji su turiste najviše razočarali: Skupoća, gužve i manjak autentičnosti
Kompanija Radical Storage, koja se bavi skladištenjem prtljaga, sprovela je istraživanje o tome koje su svetske destinacije bile najveće razočaranje za posetioce. Na osnovu analize više od 97.000 Google recenzija u 100 najposećenijih gradova sveta, otkriveno je gde turisti najčešće ostaju nezadovoljni.
-
Preporučujemo
Da li ste znali da je aktivni ugalj jedno od najmoćnijih sredstava za čišćenje?
Iako možda deluje neobično, aktivni ugalj je izuzetno efikasan u uklanjanju prljavštine, vlage i neprijatnih mirisa. Za razliku od običnog uglja, njegova porozna struktura omogućava mu da apsorbuje toksine, ulja i vlagu, što ga čini odličnim prirodnim sredstvom za čišćenje.
Aceton kao višenamensko sredstvo za čišćenje u domu
Iako je najpoznatiji kao sredstvo za uklanjanje laka za nokte, aceton ima mnogo širu primenu u domaćinstvu. Njegova moć rastvaranja čini ga izuzetno korisnim za čišćenje tvrdokornih mrlja, uklanjanje lepka i skidanje osušene boje. Takođe, može pomoći u saniranju manjih nezgoda, poput istopljene plastike na kuhinjskim površinama. Uz pravilnu upotrebu, aceton može zameniti mnoga komercijalna sredstva za čišćenje i uštedeti vam vreme i novac.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.41 117.23 118.05 CHF 125.67 126.55 127.44 USD 102.57 103.29 104.02
-
Motivaciono predavanje Žarka Paspalja
Proslavljeni košarkaš, Žarko Paspalj održaće predavanje na temu Pogledaj život sa vedrije strane, u utorak 23. oktobra u 20 časova, u sali 10 bioskopa Cineplexx u UŠĆE Shopping Centru.
19-10-2018 | 11:31 | Autor/Izvor: Naxi media-Confluence- Ušće Shopping Center PR
Foto: UŠĆE Shopping Centar PR
Njegovo predavanje biće trinaesto po redu, u okviru projekta „Lepo mi je, jer tako želim“, koje ogranizuju Centar za lični razvoj LEPO MI JE i UŠĆE Shopping Center.
Žarkovu bogatu košarkašku karijeru činile su brojne pobede i šampionske titule, ali i izazovi koji su ga pratili. I na privatnom planu imao je situacije iz kojih je uvek izlazio još jači i sa osmehom na licu. Kako je u tome uspeo, šta mu je bilo najvažnije, najteže, a šta lako, podeliće sa publikom na predstojećem predavanju.
Centar za lični razvoj „Lepo mi je“ i UŠĆE Shopping Center, projektom „Lepo mi je, jer tako želim, nastoje da pruže inspiraciju i motivaciju, kroz priče poznatih i ostvarenih ljudi.
„Od ljudi koji su postigli veliki uspeh u poslu i životu, uvek ima nešto dobro da se nauči. Možda baš oni imaju odgovor ili ideju koja nam je u ovom trenutku potrebna. Zato pažljivo biramo predavače i teme“, ističe Milica Stojiljković, autor projekta i osnivač Centra za lični razvoj „Lepo mi je“.
Ona dodaje da je svako dosadašnje predavanje bilo jedinstveno i da je publika od sportista, profesora, glumaca, muzičara, pisaca, trenera čula brojne ideje i dobila odgovore na ključna životna pitanja.
„Važno nam je da svojim posetiocima ponudimo i jedno sasvim drugačije iskustvo, a to je promišljanje o sebi, svojim ciljevima i životnim prioritetima“, kaže Nevena Martinović, PR Ušće Shopping Centera i dodaje da svi zainteresovani karte za predavanje Žarka Paspalja mogu kupiti na blagajni bioskopa Cineplexx, po ceni od 500 dinara.
-
Pročitajte i...
Izložba "Žene: Vek promene" uz zanimljiv prateći program
Izložba fotografija društva National Geographic “Žene: Vek promene”, koja se održava u Beogradu u beogradskim šoping centrima od 4. do 18. marta ima za cilj da u toku meseca kada se obeležava praznik posvećen ženama podseti publiku u Srbiji na pravo značenje 8. marta, pruži osvrt na poziciju žena u modernom društvu i podari inspiraciju za promene. Izložba “Žene: Vek promene” pokazaće nam slikom na koji način se menjao položaj žene kroz vreme, a dvonedeljnu postavku pratiće i bogat program radionica, seminara, panel diskusija organizovanih u saradnji sa Centrom za biopolitičku edukaciju. Deo pratećeg programa je i tematski mini-festival dokumentarnih filmova kanala National Geographic, koji će se emitovati u Cineplexx bioskopima. Svi programi su besplatni, a pošto je broj mesta ograničen zainteresovani bi trebalo da se prijave na društvenim profilima odgovarajućih tržnih centara.
Od danas postFESTUM: Filmovi koje niste stigli da pogledate na 50. FEST-u
Program “postFESTum”, kao sjajna prilika za one koji nisu stigli da pogledaju filmove koje su želeli tokom trajanja 50. FEST-a, biće ove godine održan od 7. do 13 marta u tri bioskopske dvorane, navodi se u saopštenju za javnost.
Dragulji u Cineplexx Ušće Shopping Center bioskopu
Direktan prenos baleta ,,Dragulji“, koreografa Žorža Balanšina zakazan je za nedelju, 23. januar od 16 časova u Cineplexx UŠĆE Shopping Center bioskopu.
Cineplexx UŠĆE Shopping Center: Praznična čarolija na velikom platnu
Nastavljajući dragocenu prazničnu tradiciju, Met nam predstavlja skraćenu produkciju ,,Pepeljuge“ na engleskom jeziku za publiku svih uzrasta u prenosu uživo, u subotu, 1. januara od 18:55 časova na velikom platnu Cineplexx UŠĆE Shopping Center bioskopa. Ulaznice su u prodaji na blagajni bioskopa i putem aplikacije CineplexxRS.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: