-
Poslednjih 5 pesama
- Delca i Sklekovi - Hajde lagano
- Bijelo dugme - Pjesma za malu pticu
- Kiki Lesendric I Piloti - Jos Jedna Pijana Noc
- Tutti Frutti Band - Ne bojim se drugova tvoga frajera
- Djordje Balašević - Ja luzer
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Krem torta sa bananama i malinama
Ova torta je lagana i sočna i savršeno će se uklopiti u prolećnu atmosferu i toplije dane koji nam stižu...
Aromatični rižoto sa škampima
Ovaj prefinjeni rižoto svojim bogatim ukusom dočaraće vam miris mora i probuditi osećaj letnjeg odmora.
-
Zdravlje
Pet znakova da unosite previše šećera
Teško je zamisliti život bez šećera. Ali koliko je previše? Američko udruženje za srce preporučuje da žene ne unose više od šest kašičica šećera dnevno, dok je za muškarce granica devet kašičica. To znači najviše 25–36 grama ili oko 100–150 kalorija šećera dnevno. Svetska zdravstvena organizacija (WHO) savetuje da se unos ograniči na 50 grama, a idealno ne više od 25 grama dnevno.
Oslobodite se dosadnog hrkanja uz ovih 7 saveta!
Možda ste među 45% odraslih koji povremeno hrču ili poznajete nekoga ko to radi. Iako se često šalimo na račun onih koji često hrču imajte na umu da je hrkanje često ozbiljna stvar.
-
Putovanja
Produženi vikend: Četiri mesta koja bi trebalo da posetite u Srbiji
U potrazi za avanturom često biramo destinacije van naše zemlje, dok mnoga mesta koja su nam blizu ostaju nedovoljno istražena... Savršen odmor moguće je organizovati samo ako se malo udaljite od grada ili posetite deo države u koji nikad niste kročili.
Najglamurozniji gradovi Evrope prema novoj studiji
Pilates studiji, spa centri i saloni lepote – ovi gradovi ih imaju u izobilju!
-
Preporučujemo
Kada je pravo vreme da zamenimo stare peškire?
Mnogi veruju da peškiri mogu da traju decenijama, jer se redovno peru na visokim temperaturama. Iako postoje načini da im produžite vek, četiri jasna znaka ukazuju na to da je vreme za zamenu.
Prirodni trikovi za mekšu i svežiju posteljinu
Nakon dužeg korišćenja ili skladištenja, posteljina i pokrivači mogu da izgube svoju mekoću i svežinu, da postanu grubi i manje prijatni na dodir. Umesto da posegnete za kupovnim omekšivačima punim hemikalija, postoji jednostavan i prirodan način da ih osvežite i omekšate koristeći sastojke koje verovatno već imate kod kuće.
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.36 117.18 118.00 CHF 124.14 125.02 125.89 USD 105.95 106.69 107.44
-
Mostar Sevdah Reunion: Sevdah u Sava Centru
Jedan od najboljih balkanskih sastava, koji već godinama puni dvorane širom sveta, Mostar Sevdah Reunion održaće koncert u utorak 7. marta, u velikoj dvorani Sava Centra.
24-02-2017 | 12:33 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Bigstockphoto-Eugene Sergeev
Do sada su izdali devet albuma, na kojima su sarađivali sa mnogim zvezdama iz regiona, interpretirajući bosanske ljubavne i romske pesme u jazz, blues, etno, country i rock aranžmanima. Raznovrsnost stilova i zvuka u izvođenju vrsnih muzičara, ovaj sastav izdvaja i čini posebnim, te su učestvovali na preko stotinu world music i jazz festivala širom sveta, a bili su nosioci i glavna tema četiri filma i brojnih televizijskih emisija.
"Mostar Sevdah Reunion" je nastao devedesetih godina u Mostaru, po ideji producenta Dragog Šestića i tokom 17 godina su popularizovali sevdalinke i drugu balkansku muziku širom sveta izvodeći ih u modernim aranžmanima. Dali su novu energiju, emociju i doživljaj pesmama poput "Čudna jada od Mostara grada", "Što te nema", "Zapjevala sojka ptica", "U lijepom gradu Višegradu", "Snijeg pade na behar voće", "Moj dilbere"...
Veliki iskorak bend je napravio sa poslednjim studijskim albumom "Tales From A Forgotten City" i nekoliko meseci bio na evropskim World Music top listama. Pored toga britanska avio kompanija "British Airways" je, po izboru Micka Jaggera i Rufusa Wainwrighta, par pesama sa ovog albuma uvrstila na play listu interkontinentalnih letova.
Karte za veče najlepših sevdalinki su u prodaji na biletarnici Sava Centra i svim prodajnim mestima Eventima. Zavisno od mesta sedenja cena karte je od 900 do 1800 dinara.
-
Pročitajte i...
"Fantom iz opere" stiže u Beograd uz orkestar uživo i britanskog dirigenta
Jedan od najvoljenijih mjuzikala na svetu, Fantom iz opere, uskoro stiže u beogradski Sava centar u produkciji Broadway Entertainment Group (22–29. april 2025).
Odložen koncert Marije Jelić i Nelsona Kalcija na Kolarcu
Koncert soprana Marije Jelić i pijaniste Nelsona Kalcija, koji je bio zakazan za 9. mart u Velikoj dvorani Kolarčeve zadužbine, odložen je zbog bolesti izvođača.
Brodvejski scenski spektakl – “Mali princ” premijerno u Sava centru!
Adaptacija klasične francuske novele Mali pinc (Le Petit Prince) koja oduzima dah biće predstavljena u beogradskom Sava Centru, od 20. do 23. februara, u svojoj ekskluzivnoj premijeri povodom 80-og rođendana knjige.
Petar Grašo najavio turneju – koncert u Beogradu zakazan za 21. mart
Jedan od najuspešnijih izvođača i autora u regionu, Petar Grašo, obeležiće tri decenije muzičke karijere turnejom koja će ga odvesti pred publiku širom regiona. Beogradski koncert zakazan je za 21. mart 2025. godine u novoobnovljenoj Plavoj dvorani Sava Centra, gde se muzičar vraća nakon sedam godina, ovog puta u intimnijem ambijentu.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: