Slušate: Popodne sa Milošem Lazićem

Pesma: Hari Mata Hari - Kad dodje oktobar

Popodne sa Milošem Lazićem
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Hari Mata Hari - Kad dodje oktobar
    2. Flamingosi - Sa tobom bilo gde
    3. Meri Cetinić - Potraži me u predgradju
    4. Parni Valjak - Otkad Te Ne Vidjam Cesto
    5. Zana - Nisam, Nisam
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. Ašok Murti - Petak - Mojih 50
    2. 24. april - 1 - Dodir noći
    3. 24. april - 2 - Dodir noći
    4. 24. april - 3 - Dodir noći
    5. Ašok Murti - Četvrtak - Mojih 50
  • Preporučujemo
    Pasta sa lososom Pasta sa lososom

    Ovo je pasta koja će vas oduševiti i probuditi sva vaša čula. Uživajte u ovom jednostavnom obroku uz čašu hladne limunade ili kvalitetnog belog vina...

    Minestrone čorba Minestrone čorba

    Minestrone čorba je prava vitaminska bomba i može da vam zameni kompletan obrok.

  • Zdravlje
    Namirnice koje smanjuju nadutost i ubrzavaju put ka idealnoj kilaži Namirnice koje smanjuju nadutost i ubrzavaju put ka idealnoj kilaži

    Možda već neko vreme pokušavate da izgubite višak kilograma, ali rezultati izostaju. Topliji dani su savršeni da u jelovnik ubacite lagane i osvežavajuće namirnice koje ubrzavaju metabolizam, smanjuju nadutost i pomažu da se osećate i izgledate bolje. Dodatni plus? Ove namirnice su idealne za visoke temperature – osvežiće vas i prijati organizmu.

    Simptomi koji ukazuju na nedovoljan unos preteina Simptomi koji ukazuju na nedovoljan unos preteina

    Protein je jedan od glavnih gradivnih blokova tela. Igra ključnu ulogu u strukturi i funkciji mišića, kože, enzima i hormona. Neki znaci i simptomi nedostatka proteina uključuju edem, gubitak kose, povećanu glad i teže infekcije, između ostalog. Ovo može da utiče na skoro sve aspekte funkcionisanja tela i dovesti do različitih zdravstvenih problema. Tekst navodi 8 simptoma niskog unosa ili nedostatka proteina.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Ova udaljena italijanska regija biće domaćin „najčarobnije žurke na svetu“ ove godine Ova udaljena italijanska regija biće domaćin „najčarobnije žurke na svetu“ ove godine

    Detour Discotheque je do sada organizovao spektakularne žurke na vrhovima planina i udaljenim ostrvima, a sada stiže u Apuliju!

    Ovi evropski gradovi su najprikladniji za pešačenje – prema mišljenju lokalnog stanovništva Ovi evropski gradovi su najprikladniji za pešačenje – prema mišljenju lokalnog stanovništva

    Redakcija magazina Time Out sprovela je istraživanje, ispitavši lokalno stanovništvo iz gradova širom sveta o tome koliko je lako kretati se njihovim gradovima peške – možete li da pogodite koji je najbolji u Evropi?

  • Preporučujemo
    Efikasna rešenja za uklanjanje neprijatnih mirisa u frižideru Efikasna rešenja za uklanjanje neprijatnih mirisa u frižideru

    Sigurno ste se bar nekad susreli sa neprijatnim mirisima koji dolaze iz frižidera. Čak iako ste prečistili sve i izbacili hranu, moguće je da je frižider zadržao neprijatan miris. Iapk moguće je rešiti se neprijatnih mirisa u frižideru i kanti koristeći prirodne metode koje će vaš dom ispuniti prijatnim mirisom.

    Prirodni načini farbanja uskršnjih jaja: Inspiracija iz vaše kuhinje Prirodni načini farbanja uskršnjih jaja: Inspiracija iz vaše kuhinje

    Uskrs je vreme kada domovi ožive bojama, mirisima i toplinom porodičnih okupljanja. Jedan od najlepših običaja koji sa sobom nosi prazničnu atmosferu jeste farbanje jaja.I dok se u savremenim domaćinstvima sve češće poseže za fabričkim bojama i gotovim setovima za ukrašavanje, postoji nešto posebno, gotovo čarobno, u vraćanju prirodi i tradicionalnim metodama.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.41 117.23 118.05
    CHF 123.72 124.60 125.47
    USD 102.35 103.07 103.79
  • Povezani članci
  • Kaliopi u Mojih 50

    Od ponedeljka, 10. februara gošća emisije "Mojih 50" je Kaliopi.




    09-02-2025 | 18:30 | Autor/Izvor: Naxi media

    Foto: Naxi media, Željka Dimić

     

    Kaliopi je najveća makedonska pop-rock zvezda i jedan od najvećih i najoriginalnijih vokala na Balkanu. U njenoj dugoj i plodnoj karijeri nadopunjenoj sa njenom specifičnom bojom vokala, isključivo moćnoj interpretaciji Kaliopi je postavila visoke standarde i utisnula trajni pečat u muzici, postajući miljenica svoga naroda i Balkanska muzička diva.


    Muzikom počinje da se bavi sa 9 godina, osvajajući prvo mesto na tadašnjem najvećem dečjem festivalu. Njen prvi uspeh i popularnost u zemljama bivše Jugoslavije počinje sa grupom "Kaliopi", osnovanom sa strane njenog autora i producenta Romea Grilla. Iz tog vremena izdvojile su se pesme “Kofer ljubavi”, “Znam da te volim”, “Nebo mi sja”, kao i megahit “Rođeni(Bato)“ koji važi za jedan od apsolutno najvećih hitova na ovim prostorima i pesma koja je obeležila njenu karijeru i postala njen zaštitni znak.


    Od 1999. Kaliopi počinje svoju solo karijeru albumom “Oboi me”, zajednički autorski rad sa Romeom Grillom. Sa ovim albumom Kaliopi je napravila veliki come back u Makedoniji, proglašena je za pevačicom godine, a njen album je poneo titulu album godine. Sledi period u kojem Kaliopi objavljuje nekoliko svojih autorskih albuma, među kojima se izdvajaju “Ako denot mi e nokj”, “Najmila”, “Ne mi go zemaj vremeto”, “Poraka”, “Želim ti reći”. Iz ovog celog perioda od 1999-te, izdvajaju se hitovi poput “Oboi me”, “Daj da pijam”, “Mesečina”, “Dali me sakaš”, “Ne plači“, „Za samo eden den“, „Ako denot mi nokj”, “Ne mi go zemaj vremeto”,”Ne zaboravaj” i mnoge ostale pesme.


    Na poziv Makedonske Radio Televizije predstavljala je Makedoniju na Eurosongu dva puta, a pesma "Crno i belo", ponovo u saradnji sa Romeom Grillom, koja je izvedena 2012 u Baku- Azerbejdžan, postala je apsolutni planetarni hit koji se i do dan danas sluša.


    Nakon te Evrovizije sledi album “Melem” koji za kratko vreme osvaja srca publike, pogotovo naslovna numera “Melem”, “Vučica”, “Mrvica”, “Lokomotiva”, itd...


    Nakon ovog albuma Kaliopi je bila izuzetno koncertno aktivna a ujedno i diskografski prisutna izdavajuci singlove “Jutro”, “Poželi”, “Rođendan”, “Presuda”, “Hajde da pjevamo”, kao i megahit “Znam” u saradnji sa Željkom Samardžićem.


    Prošle 2024. Kaliopi i Romeo Grill su proslavili 40 godina uspešne zajedničke saradnje i poklonili publici novi album pod nazivom “Album”.


    Tokom dosadašnje karijere Kaliopi je objavila 15 albuma i veliki broj singlova, održala brojne koncerte, nastupila u svim većim koncertnim dvoranama Ex Yu, kao i u inostranstvu u Torontu, Sidneju, Melbournu, Londonu, Amsterdamu, Moskvi, Madridu, Minhenu, Baku, Stokholmu,
    Geteborgu, Malmeu, Minsku, Tirani..itd., učestvovala na velikim festivalima i stekla brojne nagrade i priznanja.


    Posle uspešnog koncerta koji je održala prošle godine, poznata umetnica će ponovo obradovati Beograđane koncertom zakazanim za 8. mart u mts Dvorani. Kaliopi kaže da će na koncertu biti iznenađenja, a pratiće je na sceni cela postava sa nastupa održanog u Areni u Skoplju.

    U emisiji ,,Mojih 50'' ova pevačka diva će, pored ostalih, odabrati i pesmu koju nije volela kad je bila mala, jer ,,kako taj pevač sme da voli moju mamu?''. Čućete i kako je izgledao njen prvi susret sa Romeom Grilom, autorom njenih najvećih hitova, a na listi omiljenih biće i pesma sa kojom je pobedila na jednom dečjem festivalu, iako je tokom izvođenja zaboravila tekst i zbog tog stresa, kasnije tog dana, dobila temperaturu.

    Emisija "Mojih 50" na programu je svakog radnog dana od 18 do 19 časova na Naxi radiju. Emisiju "Mojih 50", možete slušati i na Naxi nacionalu, najvećoj radijskoj mreži u Srbiji.

    Pogledajte koje je pesme Kaliopi odabrala u emisiji Mojih 50.

    Ukoliko ste propustili emisiju u kojoj je gostovala, možete je poslušati OVDE.

    Galerija
  • Pročitajte i...
    Nađa Dulić u Mojih 50 Nađa Dulić u Mojih 50

    Od ponedeljka, 28. aprila gošća emisije "Mojih 50" je Nađa Dulić.

    Poslije nas: Premijera nove pesme Borisa Režaka na Naxi radiju "Poslije nas": Premijera nove pesme Borisa Režaka na Naxi radiju

    Danas, 25. aprila u 12:30, Boris Režak na Naxi radiju premijerno predstavlja svoju novu pesmu „Poslije nas“, pobedničku numeru prestižnog festivala Beogradsko proleće. O pesmi, nagradi i planovima, Boris je govorio ekskluzivno za Naxi radio...

    Spisak 50 omiljenih pesama - Ašok Murti Spisak 50 omiljenih pesama - Ašok Murti

    Pogledajte koje je pesme Ašok Murti odabrao u emisiji Mojih 50.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: