Slušate: Noć uz Naxi

Pesma: Stijene - Sve Je Neobicno

Noć uz Naxi
Naxi Radio
  • Poslednjih 5 pesama
    1. Stijene - Sve Je Neobicno
    2. Tap 011 - Zbog tebe
    3. Aleksandra Kovač - Da te volim
    4. Prljavo Kazalište - S vremena na vrijeme
    5. Sergej Ćetković - Znaj da moja si
  • Beograd Uzivo
  • Propuštene emisije
    Ostale emisije
    1. 1. april - 1 - Dodir noći
    2. 1. april - 2 - Dodir noći
    3. 1. april - 3 - Dodir noći
    4. Zdenko Kolar - Utorak - Mojih 50
    5. 31. mart - 1 - Dodir noći
  • Preporučujemo
    Domaća supa od junetine i piletine! Domaća supa od junetine i piletine!

    Sigurni smo da svi volite pileću i juneću domaću supu, ali da li ste probali da kombinujete ove dve vrsta mesa?

    Rižoto sa pečurkama Rižoto sa pečurkama

    Odličan i lagan obrok koji uvek prija. Idealna jer opcija za zdraviji ručak ili večeru, a ako baš vodite računa o zdravlju i težini samo izbacite sir...

  • Zdravlje
    Šta naša stopala mogu da nam Šta naša stopala mogu da nam "kažu" o našem zdravlju?

    Bol i otok u stopalima obično nisu razlog za ozbiljnu zabrinutost, posebno ako su prolazni i rezultat naporne fizičke aktivnosti, ali postoje ipak postoje stvari na koje treba da obratite pažnju.

    Kako najlakše da prepoznamo manjak magnezijuma u organizmu? Kako najlakše da prepoznamo manjak magnezijuma u organizmu?

    Manjak magnezijuma može da ima veliki uticaj na naše zdravlje.

  • Naxi aplikacija radio 2
  • Putovanja
    Najlepša mesta u Južnoj Americi prema izboru Time Out-a Najlepša mesta u Južnoj Americi prema izboru Time Out-a

    Izgubljeni grad Inka u Peruu, prostrane slane ravnice i impozantan glečer predstavljaju ovaj kontinent na našem nedavno ažuriranom spisku.

    Najskuplje zemlje za putovanje u 2025. godini! Najskuplje zemlje za putovanje u 2025. godini!

    Novo istraživanje rangiralo je prosečne dnevne budžete u 131 zemlji sveta, a ove destinacije su se našle na samom vrhu liste.

  • Preporučujemo
    Kada bi trebalo da bacite kuhinjski sunđer? Kada bi trebalo da bacite kuhinjski sunđer?

    Nakon što kuhinjskim sunđerom operete lonce, šerpe i druge sudove koje svakodnevno koristite, verovatno samo odložite sunđer i više ne razmišljate o tome. Međutim, da li ste se ikada pitali kada je zaista krajnje vreme da ih bacite?

    Da li znate zašto bi trebalo da ubacite nekoliko kockica leda u sušilicu? Da li znate zašto bi trebalo da ubacite nekoliko kockica leda u sušilicu?

    Mnogima je poznata situacija kada oprana garderoba danima stoji zgužvana u nekom ćošku, čekajući peglanje. Ako ste i vi među onima koji ne vole da peglaju, ovaj jednostavan trik sa ledom mogao bi da vam olakša posao. Sve što vam je potrebno su sušilica, nekoliko kockica leda i izgužvani komad odeće.

  • Kursna lista
    Kupovni Srednji Prodajni
    EUR 116.37 117.19 118.01
    CHF 121.99 122.85 123.71
    USD 107.86 108.62 109.38
  • Povezani članci
  • Donesi pravu novogodišnju odluku i osvoji školovanje na BusinessAcademy

    Naxi radio i BusinessAcademy te nagrađuju najvrednijim novogodišnjim poklonom - jednogodišnjim online školovanjem na BusinessAcademy na smeru po sopstvenom izboru.




    20-12-2018 | 12:30 | Autor/Izvor: Naxi radio

    Foto: Foto: senivpetro/Freepik


    ***U skladu sa članom 229. Zakona o obligacionim odnosima, Naxi radio ovim putem izdaje javno obećanje nagrade za kandidata koji postigne rezultat u skladu sa dole navedenim pravilima.
     
    U Novoj godini postani ono što si oduvek želeo, od 20. decembra pošalji motivaciono pismo na email adresu info@naxi.co.rs ispričaj nam svoju priču i zbog čega veruješ da bi ti školovanje na BusinessAcademy promenilo život/karijeru

    Izbor kandidata će zajednički vršiti LINK group i predstavnici Naxi radija, u skladu sa procenom i internim kriterijumima a, obzirom da je u pitanju školovanje na daljinu, učesnici mogu da budu iz cele Srbije. Prijave traju do 30. decembra u podne, dok će proglašenje dobitnika biti 31. decembra u programu Naxi radija.
     
    O BUSINESS ACADEMY:  
    BusinessAcademy je međunarodna škola za poslovnu edukaciju. Školovanje ima naglasak na sticanju praktičnih poslovnih veština, redovno se investira u resurse i znanja koja polaznicima omogućavaju da postanu visoko plaćeni poslovni stručnjaci. Tim profesora na BusinessAcademy se sastoji od direktora preduzeća, eksperata u svojim oblastima, specijalista koji iza sebe imaju postignute poslovne uspehe, zarađene profite. BusinessAcademy vam nudi mogućnost sticanja poslovnih diploma i sertifikata koji otvaraju vrata dobrih preduzeća i omogućavaju odličnu naplatu Vaših novih znanja i veština - Cambridge, ECDL, CMI, IQN, CIM... Program podrazumeva 13 odseka - od Cambridge poslovnog programa, menadžmenta ljudskih resursa i strategijskog i operativnog menadžmenta, preko marketinga, prodaje i međunarodnog biznisa, pa sve do finansijskog menadžmenta, menadžmenta projekata, poslovne administracije, preduzetništva, odnosa sa javnošću, investicionog menadžmenta i berzanskog poslovanja i menadžment prometa nepokretnosti.

    Dobitnica poklona, jednogodišnjeg online školovanja na BusinessAcademy na smeru po sopstvenom izboru, je Aleksandra Spasić.

    Pobednica je proglašena uživo u programu Naxi radija, u emisiji "Dan sa Danijelom Milošević" 31. decembra u 12:30 časova. Njena priča i kreativnost doveli su je do poklona, za koji se nadamo da će joj pomoći u ostvarenju njenih privatnih i profesionalnih snova.

    Aleksandra Spasić je završila državni ekonomski fakultet i postala diplomirani ekonomista, ali nije uspevala da pronađe posao u svojoj struci. Posle dosta razmišljanja došla je na ideju da pokrene sopstveni biznis i krene da radi ono u čemu je oduvek bila dobra - pravljenju slatkiša i toplih napitaka.

    "Oduvek me je zanimala oblast poslastičarstava. Miris cimeta i narandžine kore ispunjavao bi vazduh lokala u kojem bi se zadovoljni potrošači iznova i iznova vraćali", napisala je Aleksandra i dodala:

    "U biznisu želim da učim od najboljih i da stičem najbolja iskustva. Zato Business Academy može da prikaže kako da vodim sopstveni biznis, koju strategiju da koristim, kako osvojiti tržišta, u kojoj sferi se treba razvijati i još mnogo toga jer to može samo Business Academy."

    Čestitamo Aleksandra!


    PRAVILA NAGRADNOG KONKURSA "Donesi pravu novogodišnju odluku i osvoji školovanje na BusinessAcademy"

    Član 1: ORGANIZATOR
    Nagradni konkurs "Donesi pravu novogodišnju odluku i osvoji školovanje na BusinessAcademy" priređuje i organizuje: NAXI Radio (u daljem tekstu: Organizator) i Link group d.o.o

    Član 2: TRAJANJE, SVRHA I MESTO SPROVOÐENJA NAGRADNOG KONKURSA
    Nagradno takmičenje se održava od 20.12.2018. do 30.12.2018, a odnosi se na slušaoce Naxi radija.

    Član 3: PODRUČJE PROMOCIJE
    Promotivni materijali će biti dostupni na Naxi radiju, Naxi portalu, Naxi Facebook stranici u naznačenom periodu.

    Član 4: NAGRADE
    Nagradu obezbeđuje Link group d.o.o. LINK group poklanja školovanje na edukativnoj ustanovi BusinessAcademy. Vrednost nagrade je 2.000€ za godinu dana. Dobitnik sam bira željeni smer.

    Član 5: PRAVO UČESTVOVANJA
    Pravo učestvovanja u nagradnom konkursu imaju sva fizička lica starija od 18 godina sa prebivalištem na teritoriji Republike Srbije, dok zaposleni kod organizatora i Link group d.o.o. kao i članovi njihove uže porodice (roditelji, supružnik, deca, sestre i braća) nemaju pravo učestvovanja u nagradnom konkursu.

    Član 6: KAKO UČESTVOVATI U NAGRADNOM KONKURSU
    Od  20. decembra pošalji motivaciono pismo zbog čega želiš da upišeš BusinessAcademy na info@naxi.co.rs  ispričaj nam svoju priču i zbog čega veruješ da bi ti školovanje na BusinessAcademy promenilo život/karijeru. Izbor kandidata ce vršiti LINK group i predstasvnici Naxi radija. Učesnici mogu da budu iz cele Srbije. Prijave traju do 30. decembra, dok je 31. decembra proglašenje dobitnika u programu Naxi radija.

    Član 7: ODABIR DOBITNIKA
    Izbor kandidata ce vršiti LINK group i predstavnici Naxi radija.  

    Član 8: KAKO PREUZETI NAGRADU
    Dobitnik će biti obavešten o svim detaljima od strane zaposlenih Link group-a. Nagrada se ne može zameniti za novac ili ustupiti na korišćenje.

    Član 9: UČESNICI U NAGRADNOM KONKURSU (USLOVI UČESTVOVANJA, PRIJAVA, SADRŽAJ)
    Učestvovanjem u ovom nagradnom konkursu, učesnici prihvataju ova pravila. Učestvovanjem u konkursu, učesnik prihvata i odobrava da se podaci koje pruži, e-mail adresa i broj telefona, sačuvaju i koriste u svrhu održavanja i promocije ovog konkursa, PR objava, kao i za statističke i marketinške svrhe (slanje reklamnog materijala poštom, sms porukom, e-mailom). Organizator se obavezuje da dobijene podatke iz kontakt forme neće prosleđivati drugim fizičkim i pravnim licima osim kompaniji Link group d.o.o.

    Član 10: PUBLICITET
    Učestvovanjem u ovom nagradnom konkursu, učesnici su saglasni da se, ako postanu dobitnici nekog poklona, njihovo ime i slika mogu od strane organizatora i Link group d.o.o. objaviti i koristiti bez naknade u štampanom, zvučnom i video materijalu.

    Član 11: POREZI
    Dobitnik ne snosi nikakve poreze, obaveze niti naknade direktno povezane s nagradama.

    Član 12: MOGUĆNOST PREKIDA NAGRADNOG KONKURSA
    Nagradni konkurs se može prekinuti samo u slučaju nastupa okolnosti za koje Organizator nije odgovoran, odnosno koje nije mogao sprečiti, otkloniti ili izbeći. Učesnici će o prekidu nagradne igre biti obavešteni putem zvaničnog portala Naxi radija.

  • Pročitajte i...
    Pet odluka za srećniji život u 2025. godini! Pet odluka za srećniji život u 2025. godini

    Nova godina pruža savršenu priliku za postavljanje ciljeva i donošenje odluka koje mogu da unaprede naš svakodnevni život. Međutim, često se zanosimo idejom novog početka i postavljamo nerealne ciljeve, što nas kasnije vodi do odustajanja. Zato vas podsećamo na jednostavne i ostvarive odluke koje bi svako od nas trebalo da postavi kao prioritet.

    Velika Black Friday akcija na ITAcademy i BusinessAcademy Velika Black Friday akcija na ITAcademy i BusinessAcademy

    Da li ste razmišljali o tome da steknete neka nova znanja koja će vam pokrenuti ili unaprediti karijeru? Ako jeste, sigurno ste se našli u dilemi „šta bi bilo bolje da naučim”. Da li da učim nešto o dizajnu ili da se okrenem programiranju? Da li da se opredelim za PR ili za marketing? Šta bi bilo unosnije za mene: SEO ili PPC oglašavanje?

     LINKgroup i ove godine poklanja 20 besplatnih školovanja osobama sa invaliditetom LINKgroup i ove godine poklanja 20 besplatnih školovanja osobama sa invaliditetom

    Kompanija LINKgroup, kao društveno odgovorna kompanija, svake godine jedan deo besplatnih školovanja, koja se realizuju onlajn, putem Platforme za učenje na daljinu, dodeljuje osobama sa invaliditetom.

    LINKgroup i ove godine poklanja 20 besplatnih školovanja osobama sa invaliditetom LINKgroup i ove godine poklanja 20 besplatnih školovanja osobama sa invaliditetom

    Kompanija LINKgroup, kao društveno odgovorna kompanija, svake godine jedan deo besplatnih školovanja, koja se realizuju onlajn, putem Platforme za učenje na daljinu, dodeljuje osobama sa invaliditetom.

  • Komentari

    Komentara: 0

    Postavi komentar: