-
Poslednjih 5 pesama
- Dejan Cukić - Stranac u Beogradu
- Poslednja igra leptira - Umiru Jeleni
- Massimo i Nina - Stranac u noci
- Zana - Kum
- Bijelo dugme - Da te bogdo ne volim
-
-
Propuštene emisijeOstale emisije
-
Preporučujemo
Aromatični rižoto sa škampima
Ovaj prefinjeni rižoto svojim bogatim ukusom dočaraće vam miris mora i probuditi osećaj letnjeg odmora.
Kremasta čorba od celera
Mnogi ljudi možda neće pozitivno reagovati ako im predložite čorbu od celera kao opciju za obrok. Međutim, imajte na umu da celer ima specifičan i pun ukus i da upravo ova čorba lako može d avam postane omiljena...
-
Zdravlje
Oslobodite se dosadnog hrkanja uz ovih 7 saveta!
Možda ste među 45% odraslih koji povremeno hrču ili poznajete nekoga ko to radi. Iako se često šalimo na račun onih koji često hrču imajte na umu da je hrkanje često ozbiljna stvar.
Pet načina da usporite starenje uz pravu ishranu
Retki su oni koji se ne zabrinu zbog prvih bora, a većina nas, barem u nekim životnim fazama, želi da uspori proces starenja. Iako ga nije moguće potpuno zaustaviti, uz malo brige o sebi možemo izgledati i osećati se mlađe. Ključnu ulogu u tome ima ishrana.
-
Putovanja
Najglamurozniji gradovi Evrope prema novoj studiji
Pilates studiji, spa centri i saloni lepote – ovi gradovi ih imaju u izobilju!
Amsterdam je najlepši u aprilu i maju
April i maj predstavljaju idealno vreme da se uputite u Amsterdam, čaroban grad koji možete da istražujete šetajući, vozeći bicikl - koji je zaštitni znak Amsterdama, ili ploveći kanalima na brodiću.
-
Preporučujemo
Prirodni trikovi za mekšu i svežiju posteljinu
Nakon dužeg korišćenja ili skladištenja, posteljina i pokrivači mogu da izgube svoju mekoću i svežinu, da postanu grubi i manje prijatni na dodir. Umesto da posegnete za kupovnim omekšivačima punim hemikalija, postoji jednostavan i prirodan način da ih osvežite i omekšate koristeći sastojke koje verovatno već imate kod kuće.
Kako skuvati savršena jaja uz jednostavan trik?
Iako kuvanje jaja deluje kao jednostavan zadatak, često se dešava da rezultat ne ispadne savršen – žumance bude previše tečno ili previše tvrdo, a ljuska se teško ljušti. Međutim, uz pravilan pristup i jedan jednostavan trik koji preporučuje Michelinov kuvar Tom Šepard, možete svaki put dobiti savršeno kuvana jaja. T
-
Kursna lista
Kupovni Srednji Prodajni EUR 116.36 117.18 118.00 CHF 124.95 125.83 126.71 USD 105.29 106.03 106.77
-
Lični kupac: Nakon uspeha u Kanu i u Srbiji
Lični kupac, film francuskog reditelja, scenariste i filmskog kritičara Olivijea Asajasa, biće prikazan u okviru programa Fokus Evropa na 45. FEST-u.
02-03-2017 | 12:10 | Autor/Izvor: Naxi media
Foto: Bigstockphoto-Elena Larina
Olivije Asajas rođen je u Parizu, gde je otpočeo karijeru u filmskoj industriji pišući za uticajan filmski časopis Cachiers du cinéma. Poznat je po igranim filmovima „Oblaci nad Sils Marijom“, koji je izabran da se takmiči u glavnom programu festivala u Kanu i „Irma Vep“, hit ostvarenju iz 1998, koje je ujedno i omaž kinematografiji Hong Konga. Rediteljski stil Olivijea Asajasa je radikalan u onoj meri u kojoj se ne oslanja na svet modernih slika, a u njegovom radu vidljiv je uticaj političkih mislilaca, kritičara i pisaca Gija Debora i Džordža Orvela.
Film "Lični kupac" kombinuje izuzetno realističnu horor priču, poslovnu dramu i priču o potrazi za identitetom, a ovo je sasvim izvesno jedan od najuzbudljivijih filmova u karijeri glumice Kristen Stjuart. U ovom filmu presudno je otkrivanje različitih slojeva ličnosti glavne junakinje koja je mnogo više nego samo lični kupac. Prikazivan je na filmskim festivalima u Njujorku, Novom Zelandu, Londonu i mnogim drugim, a u Kanu je na kraju projekcije nastupila petominutna ovacija.
Na FEST-u projekcija je zakazana u petak 3. marta u 22h u Sava Centru.
-
Pročitajte i...
Tri domaća filma u takmičarskom programu 52. FEST-a
U okviru 52. FEST-a, koji traje od 23. februara do 3. marta, beogradskoj publici predstaviće se i domaći reditelji mlađe generacije čija će nova ostvarenja premijerno biti prikazana.
Želimir Žilnik dobitnik nagrade Beogradski pobednik 52. FEST-a
Ovogodišnji Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti biće dodeljen Želimiru Žilniku, jednom od najznačajnijih i najplodnijih reditelja naše kinematografije.
PostFESTum: Najgledaniji filmovi 51. FEST-a
Program PostFESTum, prava prilika za one koji nisu stigli da pogledaju filmove koje su želeli tokom trajanja 51. FEST-a, će ove godine biti održan od 6. do 12. marta u pet bioskopskih sala u Beogradu.
Počinje prodaja ulaznica za 51. FEST
Ulaznice za 51. Međunarodni filmski festival - FEST u prodaji su od 13. februara od 17 časova na blagajnama bioskopa u kojima se održava festival, kao i onlajn.
-
Komentari
Komentara: 0
Postavi komentar: